Connect with us

Seyahat

Marmaris’in Kaçırılmayacak Eşsiz Fırsatı!

Published

on

Marmaris’e geldiniz ve yanınızda eşiniz, arkadaşlarınız, sevgiliniz ya da tek başınızasınız. Yapıcak o kadar çok şey varmış ki siz bile bu kadarını düşünmemişsiniz. İşte “Marmaris Tekne Turları” size Marmaris’teki tüm koyları, adaları, hatta Yunan Adalarını bile günübirlik Marmaris turları ile gezme imkanı sunmaktadır. Gezilecek yerlerin arasında karar vermektense tekne turlarına katılarak bir çok yeri bu sayede gezmiş ve görmüş olursunuz. Marmaris koylarının o turkuaz rengi denizinde yüzmeyi, her şey dahil tekne turumuzda elinize bir içecek alıp ülkemizin muhteşem güzelliklerini izlemeyi kim istemez? Ben isterim diyorsanız size kısa kısa Marmaris Tekne Turu ( Мармарис морская прогулка ) hakkında bilgi vereceğiz şimdi. Her bütçeye, her zevke göre bir şeyler var merak etmeyin.

Marmaris Tekne turu Ne zaman Başlamaktadır?

Marmaris, Gece hayatı açısından çok popüler bir tatil belgesidir. Marmaris’e gelen Tatilciler bu bölgede bulunan Marmaris barlar sokağına kesinlikle ziyaret etmek istemektedir. Gerek gece aktiviteleri olsun gerek barlarda gösteri yapan dansçılar olsun bu sokağı renklendirmek için hizmet vermektedir. Tatilcilerin gece hayatını tercih ettiğinden dolayı gece saate kadar eğlenmektedir. Ve doğal olarak ertesi gün geç kalkma durumu olduğundan tekne tur organizasyonu yapan firmalar bu durumda göz önünde bulundurarak tekne turu saatini geç başlatarak herkesin bu turu katılmaları için imkan sağlamıştır. Marmaris tekne turu ( sabah saat 09:30′ da sizleri bulunmuş olduğunuz otel veya apart’tan servislerimiz ile alınarak başlamaktadır 5 dakikalık yolculuktan sonra Tekneye gelinmektedir bütün misafirlerin Tekneye gelmesinden sonra yaklaşık olarak 10:30’da bu harika serüven başlamaktadır.

Günübirlik Marmaris Tekne Turları Arasında;

Marmaris Tekne Turu ( Мармарис морская прогулка ) kesinlikle yapılması gerekenler arasında yer almaktadır.

*Marmaris tekne turu

*Hisarönü tekne tur

*Sedir Adası tekne turu

*Dalyan tekne turu

*Marmaris dalış turu

*Marmaris korsan tekne turu

*Marmaris denizaltı turu

*Marmaris Mehtap turları yer almaktadır.

Tekne turların da Türk misafirlerimizin yanı sıra yabancı misafirlerimizede bir hayli fazla ağırlamaktayız. Yabancı misafirlerimiz genelde Rus’lardır. Rus misafirlerimizin tercih sebebi olmamız hem adımızın tekne turları konusunda duyurmamız hemde sektör üzerinde tekne turları konusunda geniş çaplı ve sağlam bir yer edinmemizdendir. Rus misafirler için yapılan aramalar söylemler  Мармарис экскурсии, Экскурсии в Мармарисе цена,  экскурсия памуккале, Мармарис морская прогулка, Острова Эгейского моря gibi kelimeler ile bizlere ulaşarak bu marmaris tekne turlarına katılmaktan büyük keyif aldıklarınıda dile getirerek  turun doyasıya keyfini çıkartmaktadırlar.

Okumaya devam et
Yorum yapmak için tıklayın

Yorum Yazınız

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İzmir Haber

Kuzey Ege Otoyolu İzmir-Çandarlı arasını 40 dakikaya indiriyor

Published

on

By

İzmir’de yapımı süren Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu ve bağlantı yollarının bazı kesimleri dün gece itibariyle trafiğe açıldı. Kuzey Ege Otoyolu adı verilen projenin tamamlanmasıyla İzmir Çevre Yolu Ege Üniversitesi Hastanesi kavşağından Çandarlı çıkışına kadar olan mesafe yaklaşık 40 dakikada geçilebilecek.

2017 yılında ihalesi yapılan Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu ve bağlantı yollarının bir kısmı, dün gece 00.01 itibariyle hizmete girdi. İzmir’de önemli sanayi ve turizm merkezlerinin bulunduğu kuzey aksında trafik sorununa önemli ölçüde çözüm sağlayacak Kuzey Ege Otoyolu projesinin bölgedeki Petkim, Tüpraş, demir çelik fabrikaları, limanlar ve organze sanayi bölgelerinin bulunduğu Aliağa güzergahı ile Foça’daki turizm merkezlerinin hızlı ulaşım ihtiyacının karşılanması sağlanacak. Yaklaşık 96 kilometrelik otoyolun tamamı ise bu yıl sonu tamamlanacak.

Yol üzerinde 946 metre uzunluğundaki Buruncuk Tüneli inşa edildi. 12 köprülü kavşak, 2 hemzemin kavşak, 7 ücret toplama alanı, 3 otoyol hizmet alanı, 6 viyadük, 38 köprü ve 182 menfezin bulunduğu otoyol, İhlas Haber Ajansı tarafından havadan görüntülendi. Otoyol sayesinde, İzmir Çevre Yolu Ege Üniversitesi Hastanesi kavşağından Çandarlı çıkışına kadar olan mesafe yaklaşık 40 dakikada geçilebilecek. Güzergahın Koyundere kavşağı le Çandarlı çıkışı arasındaki bölümü ise 25 dakikada katedilebilecek. Otoyolun yapımı planlanan Kuzey Ege Limanı’nın da trafik yükünü önemli ölçüde karşılaması bekleniyor.

Trafik yoğunluğuna göre garanti araç sayısının 35 bin olduğu otoyolda, inşası devam eden kısımların da kısa zamanda trafiğe açılması bekleniyor.

Okumaya devam et

İzmir Haber

İzmir’de 29 Ekim’de ulaşım 1 kuruş

Published

on

By

İzmir Büyükşehir Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda toplu taşımada ulaşım ücretlerinin 1 kuruş olmasını kararlaştırdı.

Türkiye, 29 Ekim 2019 Salı günü, Cumhuriyet’in kuruluşunun 96’ncı yıldönümünü kutlayacak. Ulusal bayramda İzmir içinde yolcu taşıma ücretleri de toplu taşıma araçlarında 1 kuruşa indirilecek. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer idaresinde gerçekleştirilen ekim ayı olağan meclis toplantısının üçüncü oturumunda alınan karara göre, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda kentte toplu taşıma en düşük değer olan 1 kuruş olacak.

4736 sayılı yasa uyarınca, yerel yönetimlerin; öğrenci, öğretmen, 60 yaş üstü ve kanunda belirtilen kurum ve kuruluşların çalışanları dışındaki kişilere indirimli ya da ücretsiz tarife uygulama yetkisi yok. Bu yüzden de ücretler en düşük tutar olan 1 kuruşa indirilebiliyor. Aynı yasanın birinci maddesinin altıncı fıkrasında Cumhurbaşkanı’nın birinci fıkra hükmünden muaf tutulacak kişi veya kurumları tespit etmeye yetkili olduğu da belirtiliyor. Cumhurbaşkanı kararıyla toplu taşımada ulaşım ücretsiz olabiliyor.

Okumaya devam et

İzmir Haber

İzmir’de ulaşıma yüzde 13 zam

Published

on

By

Belediye Başkanı Tunç Soyer’in katılımıyla gerçekleştirilen meclisin ekim ayı ikinci oturumunda, Plan ve Bütçe Komisyonu’nda kabul edilen ulaşım zamları görüşüldü.

Yapılan oylamada 1 Kasım’dan tarihinden itibaren toplu ulaşıma yüzde 13 zam yapılmasına ilişkin teklif, AK Parti ve MHP’li üyelerin ret oylarına karşı oy çokluğuyla kabul edildi.

Buna göre 1 Kasım 2019’dan itibaren İzmir’de tam bilet 3,56 liraya, 60 yaş ve üzeri ile öğretmen biniş fiyatı 3 liraya yükseltirken, öğrenciler için biniş bedeli 1,64 liraya indirildi.

Okumaya devam et

Son Trend'ler